Влада кинула напризволяще Львівську обласну інфекційну лікарню, – Тимошенко (ВІДЕО)

0
576

Влада кинула напризволяще Львівську обласну інфекційну лікарню.

Про це заявила лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко, пише Кулемет.

“Сьогодні разом із командою працюємо у Львові. Одне з головних завдань – побачити реальне становище медиків, що нині протистоять COVID-19, та з’ясувати, якої підтримки вони потребують на центральному рівні. Дуже тривала та змістовна зустріч у Львівській обласній інфекційній лікарні. Саме вона першою в області почала приймати хворих на COVID-19. Зараз тут – жодного вільного ліжка. І що ми побачили? Медичний заклад, на якому лежить основний тягар боротьби з епідемією, кинутий владою напризволяще”, – йдеться у повідомленні Тимошенко.

На її думку, “бракує найнеобхідніших препаратів, не створено стаціонарних потужностей для виробництва кисню, не профінансовано із бюджету обіцяні 300% доплат”.

“Водночас було дуже приємно чути, що медики підтримують нашу поправку до бюджету щодо перерозподілу коштів для гідного фінансування медичної сфери. А також приємно бачити багато молоді у білих халатах, яка не поїхала працювати за кордон. Ми зробимо все, аби підтримати медиків та захистити українців. Команда «Батьківщини» має і план протидії епідемії, і стратегію фахової перебудови медицини. І ми не відступимо!”, – написала Тимошенко.

Залишити відповідь