Військовий комісар Львівщини подаватиме апеляцію через штраф за “оприлюднення” “ухилянтів”

0
948

Військовий комісар Львівщини Олександр Тіщенко подаватиме апеляцію на прийняте рішення суду. Про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуку.

“Дорогі побратими, учасники бойових дій! Дякую Вам за щиру і моральну підтримку! Для мене вона дуже важлива. Ми усвідомлюємо, в який непростий час доводиться жити. Але саме від наших вчинків, переконань та принциповості залежить майбутнє нашої держави.
Хочу повідомити, що я подав апеляцію на прийняте рішення суду. І вірю в справедливе правосуддя. За будь-яких обставин я готовий нести відповідальність за свої рішення та вчинки самостійно.

Мені вкрай близька Ваша ініціатива щодо підтримки наших поранених солдат, які перебувають на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону. Така допомога надзвичайно потрібна нашим воїнам навіть більше у моральному плані: вони повинні щомиті і у всьому відчувати всебічну підтримку: ми з Вами очікуємо їхнього щонайшвидшого одужання. Тому долучаюся до цієї ініціативи та перераховую кошти на Ваш рахунок. Слава Україні! Героям Слава!” – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, військового комісара Львівської області Олександра Тіщенка оштрафували за публікацію у Фейсбуку понад 15 тис. прізвищ осіб, які ухиляються від призову. В опублікованій 26 лютого постанові Личаківського райсуду Львова вказано, що розголошення імен ухилянтів призвела до порушення прав призовників.

ГО “Львівська обласна спілка соціального захисту бійців ТО та сімей загиблих” не підтримала рішення суду, щодо військового комісара Львівщини.

“Усі хто ухиляється від служби в ЗСУ заслуговують на публічний осуд. Підтримуючи військового комісара Львівщини ми оголошуємо збір коштів для погашення цього ганебного відрахування в сумі 6 тисяч 500 гривень”, – заявили АТОвці.

Leave a Reply