Військовослужбовець Ігор Шолтис офіційно склав мандат депутата Львівської міської ради

0
256
Ігор Шолтис

Під час засідання сесії у четвер, 2 березня, депутати розглянули заяву Ігоря Шолтиса про дострокове припинення повноважень депутата Львівської міської ради.

Про це інформує депутатський портал ЛМР, пише Кулемет.

Ігор подякував колегам за співпрацю та закликав депутатів утриматись від політичних ігрищ допоки триває активна фаза війни, доки військові захищають українську землю та ведуть країну до Перемоги.

«Пам’ятайте, війна закінчиться і з кожного з нас спитають, хто чим займався під час найважчих в історії нашої держави часів. Тому ще раз дякую кожному з вас, прошу вас донатьте, допомагайте нашим військовим підрозділам, волонтерам, будь-яким ініціативам, які щодня наближають день нашої Перемоги. Саме це і буде вашим найкращим вкладом, як представників громади. Тієї громади, яка віддає від себе безумовно все можливе аби ворог зник з нашої території, території незалежної
України. Прошу не залишатися осторонь», – зазначив Ігор Шолтис.

Зазначимо, з початку повномасштабної війни депутат захищає Україну на передовій. Водночас нещодавно командування підрозділу поклало на Ігоря службові обов‘язки, виконання яких не може поєднуватися з депутатськими повноваженнями.

Також у своєму відеозверненні він закликав усіх долучитись до збірки на лазне-пральні комплекси для захисників з львівських 103-ї та 125-ї бригад ТРО.

Залишити відповідь