Відомий український іконописець Лев Скоп приєднався до команди Порошенка на Львівщині (ФОТО)

0
981
Відомий український іконописець Лев Скоп приєднався до команди Порошенка на Львівщині

Під час перебування на Львівщині п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» відвідав всесвітньо відому Церкву святого Юра в Дрогобичі. Пам‘ятка галицької дерев’яної архітектури, датована ще XV – початком XVI століття, є одним з найкращих зразків української сакральної архітектури. Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації партії “Європейська Солідарність”, пише Кулемет.

Про історію храму та художників, які доклалися до розпису, розповів ‪український мистецтвознавець, знаний художник-реставратор та іконописець, учасник Євромайдану Левко Скоп. ‬

«Де українці – там є храми обов’язково. Тут було побудовано декілька дерев’яних церков. Всі вони створені українськими іконописцями, що дуже важливо. Українці запрошували тільки українських художників. В Росії – греків, в Польщі – італійських. У нас була потреба національна», – наголошує митець.

Петро Порошенко повідомив, що Лев Скоп вирішив приєднатися до політичної команди «Європейської Солідарності», і вручив йому партійний квиток. «В нас ще є одна дуже важлива місія. Лев Андрійович звернувся до нашої обласної партійної організації «Європейської Солідарності» і прийняв абсолютно патріотичне і відповідальне державницьке рішення – приєднатися офіційно до нашої команди і стати членом партії «Європейська Солідарність». Під час нашої з вами зустрічі я маю високу честь вручити вам цей партійний квиток», – зазначив лідер партії.

Залишити відповідь