Відійшов у вічність багаторічний завідувач кафедри технології органічних продуктів Зорян Григорович Піх

0
507

Колектив Національного університету «Львівська політехніка» висловлює щирі співчуття рідним, друзям, колегам та знайомим із приводу раптової смерті багаторічного завідувача кафедри технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій, проректора з наукової роботи 2007–2014 років, заслуженого діяча науки і техніки України, доктора хімічних наук, професора Зоряна Григоровича Піха.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської політехніки.

Під багатолітнім керівництвом Зоряна Григоровича кафедра технології органічних продуктів працювала над дослідженнями теоретичних основ створення високоефективних ініціюючих та каталітичних систем для процесів селективних перетворень органічних сполук із метою одержання мономерів і полімерів.

Знаний фахівець кінетики, механізмів реакцій окиснення органічних сполук, математичного опису та методології дослідження складних хімічних реакцій та процесів був автором 300 наукових публікацій, 14 патентів на винаходи, підручника і співавтором 8 навчальних посібників.

Зорян Григорович вирізнявся особливим патріотизмом та відданістю Львівській політехніці. Був директором Центру тестування та діагностики знань, а також очільником спеціалізованої вченої ради і членом експертної ради ВАК України і за довголітню діяльність зробив вагомий особистий внесок в організацію робіт та впровадження тестових технологій в навчальний процес.

Як проректор з наукової роботи Зорян Григорович докладав чимало зусиль і праці для налагодження співпраці Львівської політехніки з HAH України, створення інноваційної системи Львова й Політехніки, організування міжнародної наукової співпраці, впровадження нових підходів до організації і виконання наукових робіт та прикладних розробок університету, напрацювання та впровадження концепції інтеграції науки і освіти, інформаційного забезпечення наукових досліджень.

Зорян Григорович залишиться в пам’яті багатьох як мудрий керівник та педагог, людина з високими моральними принципами та цінностями.

Царство небесне і вічна пам’ять!
Парастас відбудеться 19 листопада з 19:00 у капличці Храму Святих Володимира та Ольги (вул. Симоненка, 5а). Похорон – в суботу, 20 листопада, з 12 години від тієї самої каплички. Поховання відбудеться на Янівському кладовищі.

Залишити відповідь