Від Садового вимагають нарешті врегулювати транспортний колапс у Львові

0
4180

На сесії Львівської міської ради депутат-укропівець Ігор Зінкевич звернувся до міського голови Андрія Садового з вимогою взяти під контроль жахливий стан транспортних перевезень у Львові. Про це пише Укроп Львівщина.

“Наявний громадський транспорт не здатен задовольнити потреби населення: маршрутки постійно переповнені, на зупинках відсутні інформаційні таблиці з розкладом руху, GPS–трекери, які повинні були встановленні у кожному автобусі, або не працюють, або показують неправдиву інформацію, часто пасажири повинні чекати близько години часу, щоб нарешті «запхатися» у потрібну маршрутку. Через неспроможність громадського транспорту, постійно зростає кількість людей, які при першій можливості купують автомобіль, щоб хоч якось більш–менш вчасно добратися до місця призначення. Що, своєю чергою, за відсутності місць для паркування, створює усе більші корки і місто буквально зупиняється в години пік. Поки не буде наведено лад з громадським транспортом, доти частина львів’ян годинами виглядатиме на зупинках маршрутки, а власники автомобілів стоятимуть в величезних автомобільних заторах”, – наголосив укропівець Ігор Зінкевич.

Укропівець звернувся до міського очільника з проханням публічно надати роз’яснення коли і яким чином буде вирішено проблеми з громадським транспортом, та точну дату впровадження електронного квитка, який дозволить встановити контроль за обігом коштів та нарешті створить комфортні для львів’ян умови користування транспортом.

Надаємо, на початку грудня у Facebook–спільноті «Varta1-Варта1» громадською активісткою Анастасією Карп’як, було ініційовано опитування щодо маршрутних перевезень у м. Львові. За три години в опитуванні взяли участь 4834 особи. Загалом отримано 6552 голосів, з них 6278 – за “погані” маршрутки, і 244 – за ті, роботою яких мешканці задоволені. Результати проведеного опитування активістка обіцяла надіслати до мерії, отже виконує обіцянку. За версією учасників опитування найгірші маршрутки Львова ті, що курсують через вул. Пасічну, це №19, №23, №40, №50 та №138. 28% всіх скарг надійшло саме на ці маршрути. Другим критичним напрямком є Рясне – на проблеми зі сполученням з цим районом надійшло 19,7% усіх скарг. Скарги надійшли на маршрути №50, №11, №131, №49, №217А, №30, №1001. Єдиним порятунком у районі є маршрут №6А, роботою якого мешканці задоволені.


Leave a Reply