Від Садового просять врегулювати ситуацію із пологовими будинками у Львові

0
844

Депутат Віталій Свіщов вернувся до міського голови з проханням врегулювати ситуацію з належним забезпеченням місцями у пологових будинках міста Львова.

“Пологовий будинок – це місце, де з’являється нове життя. Саме там жінка повинна отримувати найкращі умови та якісне обслуговування. Стан більшості пологових будинків у місті Львові є вкрай незадовільним. Однією із основних проблем постає нестача місць у пологових будинках. Оскільки періодично то один, то інший пологовий будинок міста Львова закритий на ремонт або так зване «очищення», вагітні жінки змушені ставати на облік в інші пологові будинки”, – йдеться у повідомленні.

Як наслідок, останні є настільки перенаповненими, що жінки змушені очікувати на пологи у коридорах.

Також, навіть перебуваючи у палатах, жінки не забезпечені належним рівнем обслуговування.

“Звісно, така ситуація є неприпустимою. Беручи до уваги вищенаведену ситуацію доцільним рішенням було б врегулювання ситуації з належним забезпеченням місцями у пологових у місті Львові. Для цього необхідно своєчасно та оперативно проводити заплановані ремонтні та профілактичні роботи. Також, логічним кроком було б відкриття нових корпусів, облаштування більшої кількості палат та операційних. Адже від цього залежить життя і здоров’я як жінок, так і новонароджених дітей”, – йдеться у повідомленні.


Leave a Reply