В Україні розпочинає роботу інтернет-магазин Zara

0
859
Zara
Zara

Zara розпочинає інтернет-продажі в Україні. Цією подією компанія знаменує новий етап у процесі розширення своїх повністю інтегрованих магазинів і онлайн-моделей на ринках країн, у яких веде бізнес Inditex Group. Про це повідомили у відділі комунікації та корпоративних питань INDITEX

Zara.com/ua запропонує українським інтернет-покупцям повний асортимент жіночих, чоловічих та дитячих колекцій, доступних у магазинах Zara, починаючи з осінньо-зимової кампанії 2019 року.

Zara.com/ua доступний українською, російською й англійською мовами для зручності користування й легкого оформлення покупок в Інтернеті. Ідея нашого онлайн-магазину полягає в тому, щоб клієнти могли інтуїтивно взаємодіяти з сервісом, переглядаючи різні розділи й категорії товарів. Веб-сайт налаштовано таким чином, щоб користувачі могли здійснювати покупки з будь-якого мобільного пристрою і з будь-яких браузерів, які доступні в країнах, де Zara присутня онлайн.

Клієнти також можуть отримати доступ до нового онлайн-магазину за допомогою програми Zara (версії для IOS та Android). Щоб зробити онлайн-покупки ще простішими, мобільну версію веб-сайту й додаток Zara оснащено сервісом Corner Shop, який компонує останні розробки, тенденції й розповіді на головній сторінці, у поєднанні з колекціями Dress Time, Timeless, Mum і Join Life.

Завдяки нашій повністю інтегрованій моделі онлайн-покупці можуть отримувати придбані товари безпосередньо в магазині,вибрати доставку додому або на поштове відділення. За самовивезення із магазину додаткова плата не стягується. Стандартна доставка додому або до пункту видачі коштує 149 грн,  за умови покупки товару на суму понад 1 999 грн доставка безкоштовна. Орієнтовний час для всіх видів доставки становить 3–5 робочих днів у основних районах і 5–7 робочих днів для решти ринку. Оформити обмін чи повернення придбаних товарів покупець може через Інтернет або в найближчому магазині протягом 30 днів.

Клієнти Zara в Україні матимуть змогу користуватися тими самими каналами комунікації для обслуговування клієнтів, які вже є на їхньому внутрішньому ринку: контактною адресою електронної пошти та чатами для вирішення будь-яких питань чи запитів, пов’язаних з транзакціями. Клієнти також мають змогу спілкуватися з компанією через профілі бренда Zara в соціальних мережах.

Про компанію

Zara є частиною корпорації Inditex Group. Сутність бренда Zara втілено в рисах, які притаманні  її магазинам: краса, виразність, функціональність і гармонійність. Компанію засновано в Іспанії 1975 року, сьогодні її колекції продаються в Інтернеті в понад 200 країнах.

Окрім Zara Inditex має інші комерційні формати: Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home та Uterqüe, – усі ці бренди представлено на ринку.
Нині Inditex налічує 7420 магазинів у всьому світі, 72 з яких розташовано в Україні.

Залишити відповідь