В Академії Сухопутних військ відзначили День Збройних Сил України (ФОТО)

0
920
Фото: ЛОДА.

Сьогодні українці відзначають День Збройних Сил України. Саме 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла закон «Про Збройні Сили України», «Про оборону України», які визначили основні принципи та напрями розбудови українського війська. Збройні Сили України за своєю боєздатністю посідають 27-те місце серед 136 країн світу.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА, пише “Четверта студія”.

Із нагоди свята у Національній академії Сухопутних військ відбулись урочистості, участь у яких взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький.

“День Збройних Сил України – це особливе державне свято. Це день відважних, завдяки незламному духу яких  Україна є суверенною незалежною державою. І це – день пам’яті сміливих та мужніх воїнів, які віддали своє життя за нашу державу. 324 мешканці Львівщини загинули на передовій у війні з Росією. Це найбільші та найболючіші втрати українських військових за часів незалежної України. Вічна пам’ять героям! За останні роки наша армія зміцніла та стала дієздатною та ефективною, піднялась на міжнародний рівень. Честь та гідність стали основою в роботі Збройних Сил України. Ми гордимося нашими військовими. Дякуємо за віддану службу, мужність та професіоналізм. Віримо в перемогу та просимо в Бога про допомогу в нашій боротьбі за щасливе життя. Вітаємо сьогодні також курсантів, які опановують нелегку майстерність військової справи! Від Вас залежить суверенність нашої держави, мир і спокій українського народу. Бажаю військовослужбовцям Збройних Сил України міцного здоров’я, славних перемог, добробуту і родинного тепла. Завжди щасливо повертайтеся додому! Слава Збройним силам України! Слава Україні!”, – звернувся до військових голова ОДА.

Під час урочистостей вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців покладанням квітів на Алеї Слави  а також урочисто нагородили особовий склад Національної академії Сухопутних військ.

Leave a Reply