“Укрпошта” презентувала новий автопарк та комп’ютеризоване відділення на Львівщині

0
1195

Львівська регіональна філія ПАТ “Укрпошта” презентувала в області новий автопарк та комп’ютеризоване поштове відділення.  Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Під стінами Львівської обласної державної адміністрації організували виставку нового автотранспорту. Відтак, можна було побачити 12 нових поштових авто, серед яких представили машини міського та районного сполучення, а також новий транспорт кур’єрської доставки.

“Якість наданої послуги завжди залежить від комфорту роботи персоналу. Перш за все, вітаю працівників “Укрпошти” із таким значним поповненням арсеналу. Переконана, що перші 20 автомобілів нового стандарту, які сьогодні приїхали на Львівщину, не лише полегшать роботу працівників пошти, але й дозволять нашим мешканцям отримувати свої посилки у зручних умовах і без затрат часу – вдома чи на роботі”, – зазначила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак.

В. о. генерального директора Укрпошти Ігор Смілянський, розповідаючи про перспективи та плани розвитку компанії наголосив: «Сьогодні керівництво “Укрпошти” визначило стратегічною метою розвиток компанії. Ми провели найшвидшу корпоратизацію державного підприємства, продовжуємо налагоджувати та прискорювати логістичні процеси, впроваджуємо нові продукти та послуги, вкладаємо значні інвестиції в технології. Лише за останній рік закупили власним коштом нових авто більше, ніж за останні 5 років. 50 новеньких автомобілів будуть працювати на маршрутах Львівщини. Окрім цього, впроваджуємо програму оновлення інфраструктури відділень. Також плануємо збудувати перший автоматизований сортувальний комплекс саме на Львівщині, оскільки Львів — центр сполучення України і Європи».

Наразі “Укрпошта” розпочала реалізацію проекту масштабної комп’ютеризації відділень зв’язку по всій Україні, і на Львівщині зокрема.

Протягом квітня–травня “Укрпошта” планує під’єднати до мережі більше 500 відділень.

Зазначимо, що на Львівщині у межах проекту планується комп’ютеризувати майже 200 ВПЗ.

Одне з таких оновлених комп’ютеризованих відділень уже запрацювало у с. Пасіки-Зубрицькі.


Leave a Reply