У Снопківського парку з’явився ще один захисник

0
1861
снопківський парк
снопківський парк

У Парку Снопківського тепер є ще один захисник, і він дуже несподіваний для нас всіх. У 2012 саме з скандалу з недобудом фірми Бодекс могла початися забудова парку, де мало бути відведено під забудову близько 2,5 га цінних земель міста в історичному ареалі.

І от нарешті зараз, після мої зустрічі з паном Артемовичем, він вирішив передати цей недобуд у власність громади міста Львова, яка вимагала тоді і вимагатиме зараз його знесення з метою збереження об‘єкту природньо- заповідного фонду парку пам‘ятки садово-паркового мистецтва Парку Снопківський. Мало хто в наш час може відмовитися від того, що може принести гроші, ще й втратити власність. І ця людина, незважаючи на 6 річне очікування зробила достойний вчинок для громади міста.

Мушу сказати, що після зустрічі з ним я для себе зрозуміла як його іменем прикривався екс начальник управління екології, та й департамент містобудування, і інші «патріоти». І сьогодні, пан Артемович зробив чоловічий вчинок, який вартий на повагу.

Окремо дякую Гелена Пайонкевич і земельникам Львівська міська рада
за розуміння за останні роки, що парк має бути не тільки збережений, а й збільшений на 10 га.

Тепер прошу всіх депутатів ЛМР прийняти у власність з подальшим знесенням недобуд, який вже загрожує життю людей, бо стан його критичний, і тим самим зберегти парк.

Галина Янко, джерело

Leave a Reply