У Словаччині за дивних обставин помер заробітчанин із Львівщини

0
1181
Павло Куропась (ліворуч) з другом Михайлом / Фото надане Михайлом Босим

У Словацькій республіці 17 грудня знайшли тіло 28-річного українця Павла Куропася. Місцеві правоохоронці кажуть, що це самогубство, однак і рідні, і друзі чоловіка відмовляються у це вірити.

Про це йдеться у матеріалі 24 каналу, пише Кулемет.

Журналісти видання поспілкувалися з другом загиблого українця Михайлом Босим, який розповів деталі трагедії.

Павло був родом з міста Мостиська Львівської області. Чоловік неодноразово їздив на заробітки до сусідньої Польщі. Це тривало протягом останніх 6 років. За словами друга Михайла, остання поїздка Павла також була робочою.

“Він, як заробітчанин, робив візу, їхав на пів року у Польщу і повертався в Україну. І так їздив вже понад 6 років”, – згадав Михайло.

Михайло та Павло зідзвонювалися регулярно, і, як стверджує друг загиблого, весь цей час він перебував у Польщі. Аж раптом 10 грудня зв’язок обірвався.

“Ми говорили з ним майже щодня та він перебував у Польщі. Після 10 грудня зв’язок обірвався. Ми не знаємо, як він потрапив у Словаччину”,– розповів друг Павла.

Припускають, що він повертався додому через Словаччину. Але Мостиська розташовані поблизу Польщі тому робити гак через Словаччину йому було нелогічно.

Днями до батьків Павла прийшли українські правоохоронці. Вони й повідомили моторошну звістку. Однак більше деталей поліцейські розповісти не змогли.

Словацькі правоохоронці заявили, що чоловік нібито наклав на себе руки. Але передумов для цього рідні не бачили. Враховуючи той факт, що Павло їхав із заробітків і, ймовірно, віз із собою гроші, на думку спадає версія про навмисне вбивство.

“Є версія, що він просто вийшов з потяга, бо мав пересадку, і його вбили через гроші. Вибачте, ну не міг він вийти з двома мужиками покурити й, щоб то було самогубство. Він теж не був ідіотом,” – додав Михайло.

Попередньо, на тілі українця знайшли ножові поранення. Окрім моторошної звістки про втрату сина, рідні чоловіка зіштовхнулися із ще однією жахливою ситуацією.

Батьки навіть не можуть забрати його тіло. Ні посольство, ані страхова компанія, в якій страхувався Павло, не сприяють репатріаціїйого тіла на батьківщину. Друг зазначив, що рідні спробують самотужки повернути тіло загиблого в Україну.

Залишити відповідь