У Садового «зникли» три будинки для учасників АТО

0
1424

У Львові, на вул. на вулиці Під Голоском, у новозбудованому будинку, після трьох років обіцянок ,42 воїнам АТО та сім’ям загиблих військових обіцяють нарешті надати квартири. Про це пише Вголос.

При цьому раніше у Львівській міськраді планували звести ще три будинки для воїнів, зараз цього не коментують.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 19 січня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

«Будинок на вул. Під Голоском  зданий у експлуатацію, йому присвоєна адреса  – номер 22. І сьогодні було прийнято рішення про закріплення 42 сім’ям учасників АТО квартир. Далі їм мають видати ордери  і після цього сім’ї учасників Антитерористичної операції можуть вселятися у ці квартири. Наразі там ніхто не живе, оскільки приміщення потребують ремонту», – сказала директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк.

Варто зазначити, що у збудованому будинку на вул. Під Голоском всього 53 квартири, решту чиновниця Садового пообіцяла, що Львівська міська рада теж надасть учасникам АТО.

За словами Ірини Маруняк, будувати інші  будинки для воїнів АТО у Львові наразі не планують.

Нагадаємо, раніше Львівською міською радою було заплановано звести 4 будинки для воїнів АТО на 210 квартир.

У березні 2016 року директор ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко заявляв, що тривають проектні роботи щодо наступних будинків для учасників АТО. За його словами, у травні 2016 року буде завершено проект другого будинку, у липні – третього, до кінця року – решта документів.

Залишити відповідь