У Садового таки “поклали око” на вулицю Бандери

1
1248

На вулиці облаштують ділянку тротуару довжиною приблизно у 50 м за підготовленим раніше проектом. Ділянку тротуару вулиці Бандери, навпроти головного корпусу Львівської політехніки, облаштують відповідно до проекту «Вулиця для всіх». Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповів директор ЛКП «Інститут міста» Олександр Кобзарев.

«Проект “Вулиця для всіх” триває. На площі перед Органним залом змінилося освітлення та будуть виконані деякі роботи з облаштування простору. Окрім того, через дорогу, навпроти Політехніки, буде облаштована частина тротуару так, як вона передбачається проектом, щоб продемонструвати, яким буде тротуар, якщо проект буде реалізовано. Тут не йдеться про ігнорування думки мешканців – ми просто хочемо показати, як проект виглядав би у реальності», – сказав він.

За його словами, загальна довжина оновленого тротуару не перебільшуватиме 50 метрів. Ця ділянка матиме кишені для стоянки автомобілів, також там буде перекладена плитка.

Нагадаємо, Садовий хоче знищити вулицю Бандери, а його радник образився на містян.

1 коментар

  1. Вибачте за грубість, але заграло!!!!! “Покладіть, будь ласка око” на район Рясне затиснений між залізними коліями, до якого добратися майже не реально, навіть із автобусом 6А, який ходить регулярно і вічно забитий до відказу. І на розвалену вулицю Шевченка, теж “око покладіть”! Всюди, щось ремонтується і вдосконалюється, тільки Рясне лишається клоакою, цього міста!!!

Leave a Reply