У Садового відмежувались від прибирання снігу у Львові

0
486
Чиновники Садового прибирають Львів від снігу , фото ЛМР

Як розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Олександр Одинець, вночі на вулицях працювало 68 одиниць снігоочисної техніки. В пріоритеті – магістральні дороги, мости, шляхопроводи. А також хідники, транспортні зупинки, заїзди – виїзди до медичних закладів та місць базування громадського транспорту.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«На сьогодні до прибирання вулиць і доріг в зимовий період в Львівській МТГ готові 138 одиниць техніки. Вночі працювало 68 одиниць снігоочисної техніки. В першу чергу ми працюємо по основних магістралях, штучних спорудах, мостах та шляхопроводах. Чистимо хідники, зупинки громадського транспорту, заїзди – виїзди до медичних закладів, місць базування громадського транспорту», – зазначив Олександр Одинець.

Зауважимо, магістральні хідники прибирають та посипають протиожеледним матеріалом механізовано. А зупинки громадського транспорту, прибудинкові території двірники чистять вручну.

Водночас, Олександр Одинець наголосив, що, відповідно до Правил благоустрою міста, балансоутримувачі та власники будівель відповідають за належний стан хідника та елементів благоустрою біля свого будинку.

«Звертаю увагу, і ми проводимо таку роботу з власниками будівель, з ОСББ, що у їхніх повноваженнях забезпечити належне утримання території, тобто прибирання, посипання протиожеледними матеріалами. Тому місто працює, місто допомагає усім, але це не можна зробити одномоментно, і ми закликаємо усіх тримати порядок, прибирати сніг та боротися з ожеледицею біля своїх будівель», – наголосив посадовець.

Leave a Reply