У патріотичному середовищі Львова мене не люблять

0
2923

У патріотичному середовищі Львова мене не люблять . І не тому, що я при зрості 1 метр 73 см важу 103 кг. І не тому, що я на факельні походи не ходжу. І навіть не тому, що я СС Галичину маю за колаборантів та солдатів фюрера, а не України.

Мене не люблять за те, що я створюю їм дискомфорт у місті, де вони мають себе за господарів та повелителів громадської думки. Не люблять, бо я чи не єдиний вказую на те, що вони всі Со суть у мера Львова Садового. І всі депутати і всі активісти. За те, що я пробую руйнувати їхню комфортну фантазію, що Львів унікальне місто з мега патріотичним населенням, бо кажу, що Львів це занедбане місто з обдертими стінами , іржавими дахами і кривими вікнами в центрі та депресивними пролетарськими окраїнами.

Що весь рух активістів та діячів очолили хитровиєбані афери та бандити. Що Львову насрати на війну, а всі його потуги на підтримку загиблих закінчуються після похорон. Вже на 9 й день ніхто їх не згадує, а про 40й чи роковини я взагалі мовчу . За те, що вказую що на йобаний Альфа Джаз Фрідман іде уся вишиватногламурна львівська контробандно- бандитська еліта, а на зустріч 80 ки, з фронту не приходить ніхто( офіційні фігури не в рахунок).

Зате, що я проти того, щоб різати ромів , а вони кричать « Розіпни», за те, що я за рівні права ЛГБТ спільноти, а вони розганяють їх бітами та ножами..
Ще багато за що..

І не те, що я собі з цього маю клопіт. Я кажу , те що відчуваю, та готовий до критики своєї позиції.

І мені від цього добре та легко.

Я це пишу не для самолюбування і не для співчуття. А для тих, хто пробує мене залякати, чи заткнути мені рота. Не дочекаєтесь, шановні.

Покусаю кожного, хто буде в’якати не в тему:)

Ле хайм, панове!

Василь Музика

Leave a Reply