У Міжнародному аеропорту Львова вшанували пам’ять «кіборгів»

0
1190

У аеропортах України відбувся флеш-моб присвячений захисникам України, які 242 дні боронили Міжнародний аеропорт «Донецьк» імені Сергія Прокоф’єва. Одночасно у різних куточках країни у виконанні військових оркестрів звучали однакові мелодії – «За честь і славу» та «Иль селенсио». Про це повідомляє група інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України.

У Львівському аеропорту імені Данила Галицького до інструментів взялись військові оркестранти 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Разом з ними віддати шану «кіборгам» приїхали і Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» та хор «Dominus» «Собору Івана Хрестителя».

У приміщенні холу аеропорту, поблизу Різдвяної ялинки, зібрались не лише відвідувачі самої установи, а й ті, хто дізнався про захід із засобів масової інформації та приїхав послухати оркестри та вшанувати захисників аеропорту.

Вшановуючи пам’ять про полеглих «кіборгів» учасники заходу запалили свічки.
Цього року інструментальні композиції військові оркестри Збройних Сил і Нацгвардії зіграли в семи аеропортах країни.

Залишити відповідь