У Львові знову заговорили про відставку Садового

0
1408

Сьогодні група активістів та бійців АТО увійшли до кабінету міського голови Львова Андрія Садового.

Як повідомляє кореспондент Leopolis.news, під час спроби увійти в приймальню міського голови Андрія Садового почалась штовханина.

Кабінет Садового охороняли два муніципали, в той час, як учасників АТО та активістів було в рази більше.

Активісти вимагають відставки міського голови, через інцидент що стався учора на Безпековому форумі.

Активісти та атовці кажуть, що залишаться у приймальні допоки Садовий не вийде та прийме їх звернення. Міського голови наразі немає. Вони пропонують організувати чергування під дверима кабінету Садового. Зокрема, таку пропозицію висловив голова ГО «Рабів до раю не пускають» Іван Спринський.

Чиновника Садового обіцяли вивезти в АТО в багажнику.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Олег Синютка висловив обурення тим, що у Львові на Безпековому форумі Садового на карті визнали “ДНР” і “ЛНР”.

“У мене запитання до організаторів форуму. Ми у Львові на такій важливій конференції і я вважаю, що це сьогодні це провокативна річ по відношенню до спікерів, які запрошені. Коли ми у Львові бачимо, що на мапі зображено назва народних республік Донецька і Луганська, я був здивований, коли у Львові продавалась символіка Донецької і Луганської областей, але коли сьогодні на Безпековому форумі на екрані написано Народні республіки Донецька і Луганська, то я вважаю, що це є елемент гібридної війни, який спрямований проти України, для того, щоб дестабілізувати ситуацію у Львівському регіоні”, – сказав Синютка.

Пізніше СБУ Львівщини заявило, що перевірки факти, викладені у листі голови Львівської ОДА.

Залишити відповідь