У Львові жінка на Різдво повідомила в поліцію про замінування вулиці

0
780

У Львові 7 січня проводилися заходи з метою перевірки анонімного повідомлення про замінування на вул. Кобилиці.

Як пише «Четверта студія», у департаменті цивільного захисту Львівської ОДА поінформували, що 7 січня, близько 21:20, на телефон “102ˮ поступило анонімне повідомлення про замінування на вул. Кобилиці у м. Львові (без уточнення адреси).

На місці події працювали сили та засоби ЦЗ.

О 22:50 год. обстеження території було завершено. Вибухового пристрою не виявлено. Евакуація не проводилась.

За даним фактом затримано 29-річну жінку, яка надала неправдиве повідомлення зі свого мобільного телефону.

Обставини події встановлюються.

Наразі не повідомляється, чи жінка проживає у Львові, чи перебуває у місті в якості туриста.

Довідково. Вулиця Кобилиці — вулиця у Франківському районі міста Львова, місцевість Кульпарків. Пролягає від вулиці Боткіна до вулиці Княгині Ольги.

Як повідомили в міському управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, затримано жінку, яка 7 січня неправдиво повідомила про замінування на вул. Л. Кобилиці.

Зокрема, 7 січня близько 21.20 год. на телефон. «102» надійшло анонімне повідомлення про замінування на вул. Л. Кобилиці (Франківський район, без уточнення адреси). О 22.50 год. обстеження території завершили, й вибухового пристрою не виявили. Евакуацію не проводили.

За цим фактом затримано жінку, 1990 року народження (зареєстрована у м. Ялта, Кримська область, проживає у м. Київ). Жінка надала неправдиве повідомлення зі свого мобільного телефону.

Обставини події встановлюють.

Залишити відповідь