У Львові з військовими почестями віддадуть останню шану бійцю 24-ї ОМБР

0
36

Завтра, 13 липня, Львів попрощається з Героєм Олександром Владимиром, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Мерія закликає долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

О 15.00 розпочнеться Чин похорону у Гарнізонному храмі, о 15.30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

У Львові з військовими почестями віддадуть останню шану бійцю 24-ї ОМБР

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Біографічна довідка Героя

Олександр Владимир (27.05.1967-07.07.2022). Львів’янин. Протягом 1974 – 1984 років навчався у загальноосвітній школі № 35 (сьогодні – Львівська середня загальноосвітня школа східних мов та східних бойових мистецтв «Будокан» з поглибленим вивченням іноземних мов). Після здобуття середньої освіти навчався у Саранському вищому військовому авіаційному училищі льотчиків.

Учасник бойових дій на території Республіки Афганістан. У 1994 – 1998 роках служив у 12-тій окремій бригаді армійської авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка Сухопутних військ Збройних сил України. Після виходу на пенсію працював охоронцем у Морському торговельному порту «Южний» та товаристві з обмеженою відповідальністю «Охоронна Агенція Тайфун».

Капітан. Впродовж 2016 – 2022 років служив у лавах 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

В Олександра Владимира залишились дружина та син.

Leave a Reply