У Львові з 22 червня обіцяють відновити подачу гарячої води (ВІДЕО)

0
1083

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, з 22 червня розпочнуть відновлення постачання гарячої води споживачам ЛМКП «Львівтеплоенерго» і ЛКП «Залізничнетеплоенерго». До кінця цього тижня ще триватимуть роботи з ліквідації виявлених під час гідравлічних випробувань пошкоджень і дефектів на теплових мережах.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

«У результаті гідравлічних випробувань було виявлено 113 дефектів і 85 поривів на мережах. Зараз ще тривають роботи з ліквідації виявлених пошкоджень на мережах як «Львівтеплоенерго» так і «Залізничнетеплоенерго». Нам необхідно ще тиждень, щоб завершити всі ремонтні роботи, і з 22 червня розпочнемо відновлювати постачання гарячої води для мешканців.

Хочу зазначити, що вперше за всі роки проведення гідравлічних випробувань цього року під час гідравліки не було призупинено постачання гарячої води до лікарень. Впевнена, що наступні роки, коли будуть відбуватися такі випробування, ми надалі не будемо припиняти постачання гарячої води до таких установ», – розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, гідравлічні випробування теплових мереж є одним з перших етапів підготовки до опалювального сезону. Далі, впродовж літа, триватимуть ремонтні роботи в котельнях, ЦТП. Левова частка ремонтних робіт припадає на заміну зношених, аварійних теплових мереж. Відповідно, в час проведення робіт із заміни теплових мереж буде призупинено подачу гарячої води до будинків, які приєднані до цієї мережі.

«У нас діють інвестиційні програми «Львівтеплоенерго» та «Залізничнетеплоенерго», які затверджені на рівні НК РЕКП. У межах цих програм ми проводимо ремонт теплових мереж. У зв’язку з цим, в час проведення ремонту і заміни теплових мереж у певних будинках на деякий час буде припинено постачання гарячої води. Про ці відключення мешканці будуть повідомленні через Гарячу лінію, або ЗМІ», – додала Ірина Маруняк.

Нагадаємо, гідравлічні випробування – це обов’язкова вимога, яку необхідно виконати, щоб забезпечити надійне і стабільне проходження опалювального сезону, зменшити і не допустити аварійності, побачити, де є слабкі місця, і ліквідувати їх під час літньої ремонтної кампанії. Адже справний стан трубопроводів є запорукою надійного і стабільного проходження опалювального сезону – це безпека мереж та безпека мешканців.

Залишити відповідь