У Львові визначили переможців конкурсу учнівських рекламних відеопроектів

0
1378

«EСO LIFE: життя у стилі еко» – новий формат платформи комунікації «школа-університет-місто», організованої економічним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка спільно з Львівською міською радою. Про це інформує економічний факультет ЛНУ ім. Франка.

Учасниками Конкурсу учнівських рекламних відеопроектів стали учні 7-11 класів середніх загальноосвітніх шкіл м.Львова. Із 41 рекламних відеороликів, поданих до Конкурсу, до фіналу було відібрано 15.

Фінальна частина Конкурсу відбулася 11 травня 2018 р. о 15:00 год. в стінах економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Як зазначив у своєму вітальному слові заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, переглянуті конкурсні роботи змушують задуматися над усталеними речами, які видавалися такими, що не завдають шкоди довкіллю. Одне 20-секундне відео може назавжди змінити наше бачення проблеми.

«Важливість цього заходу беззаперечна, адже виховання учнівської молоді через актуалізацію гострих проблем екології – важлива складова формування покоління нового типу! Розвиток комунікації між закладами середньої освіти, вищої школи, міста та бізнесу дозволить нам сформувати злагоджений освітній простір», – зазначив декан економічного факультету ЛНУ імені Івана Франка Ростислав Михайлишин.

Переможцями Конкурсу, беззаперечно, стали усі його учасники, які представили свої роботи і отримали оплески аудиторії та цінні подарунки від спонсорів. Школа переможця Конкурсу отримала у подарунок багато-функціональний пристрій для друку.

Організатори висловлюють щиру подяку за підтримку в проведенні Конкурсу Тарасу Демкурі – віце-президенту з питань регіонального співробітництва ICC Ukraine, співзасновнику проекту «Життя в стилі ЕСО», а також партнерам: мережі спеціалізованих магазинів «Комп’ютерний Всесвіт», Групі Компаній T.B.Fruit, центру краси «Bednarska beauty center», Львівському національному академічному театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, гуртовому ринку сільськогосподарської продукції «Шувар», компанії «Genesis+».

Переможці Конкурсу визначалися у номінаціях: І, ІІ, ІІІ місця і «Приз глядацьких симпатій». Хочемо відзначити тих, хто за оцінками журі та глядачів, посів призові місця.

Отож, ВІТАЄМО:

І місце – Мирослава Гнилякевич, учениця 7-го класу Львівської державної художньої школи (керівник Гнилякевич В.І.)

ІІ місце – Євген Панкевич, учень 10-го класу НВК «Гроно» (керівник Кобрин І.М.)

ІІІ місце – Діана Юрчук, учениця 9-го класу СЗШ № 43 м.Львова (керівник Башко О.Й.)

Приз глядацьких симпатій отримали Олександр Шульга, Каріна Когут, Турківський Михайло, учні 9-го класу СЗО № 90 м.Львова (керівник Чубінська Н.Б.).

Гості заходу були приємно здивовані та захоплені високою якістю презентованих учнівських відеоробіт, що вказує на їх соціальну відповідальність, творчий потенціал та вміння втілювати свої ідеї на практиці.

Організатори Конкурсу учнівських рекламних відеопроектів «EСO LIFE: життя у стилі еко» висловлюють щиру подяку усім учасникам, партнерам, педагогам, які долучилися до реалізації цього проекту, і сподіваємось на його подальший розвиток!

Економічний закликає: ЖИВІТЬ У СТИЛІ ЕКО!

Leave a Reply