У Львові вимагають зберегти стадіон “Сільмаш”

0
1442

Учасники громадських слухань проекту детального плану території у районі вул. Сулими, вул. Поперечної, вул. Зв’язкової у м. Львові подали відкрите звернення до міського голови Андрія Садового щодо врахування громадських інтересів в частині зонування території стадіону «Сільмаш».

Про це інформує портал депутатів Львівської міськради.

Зазначимо, це питання триває на контролі також громадська організація “Розвиток громади”.

З слів секретаря комісії архітектури, містобудування та збереження історичного середовища ЛМР Сергія Іваха, у зверненні учасники слухань просять врахувати інтереси громади та підтримати внесення змін в містобудівну документацію стосовно зазначеної території, “забравши зону багатоповерхової житлової забудови «Ж-3» і зону «Г-2» та перетворити їх на зону «Г-4» задля збереження стадіону”.

«У березні цього року я звернувся на ім’я міського голови щодо розроблення детального плану стадіону «Сільмаш». Його загальна територія   – це приблизно 4 га землі. Під приводом «Євро -2012»  2 га землі було переведено у статус житлової забудови. Там планувалось провести багатоквартирну житлову забудову. У 2016 році міська рада прийняла ухвалу про викуп у компанії «Три корони девелопмент» стадіону. Це – футбольне поле, доріжка, ворота і роздягальні для спортсменів. Компанія «Три корони девелопмент» відмовилась від продажу цих об’єктів, тому міська рада подала в суд, який, на жаль, був програний».

Зі слів Сергія Іваха, для мешканців вказаних вулиць стадіон «Сільмаш» – чи не єдине місце, яке може стати громадським простором і на якому мешканці можуть займатись спортом та проводити дозвілля.

«Ні для кого не секрет, що у Львові не залишилось жодного стадіону, який би належав місту. Усім відомо, що за всі ці роки у Львові не збудовано жодного нового стадіону. Однак тепер у нас є унікальна можливість захистити стадіон “Сільмаш” від будь-якої забудови.  Для цього потрібно, щоб зони Ж-3 і Г-2 були переведені в зону Г-4, тобто із статусу житлової – у спортивну. Це назавжди убезпечить «Сільмаш» від зазіхань будь-яких забудовників».

звернення.jpg

Залишити відповідь