У Львові вперше відбувається Сорочинський ярмарок

Триватиме Сорочинський ярмарок до 27 серпня. Вхід вільний

1
56
У Львові вперше відбувається Сорочинський ярмарок

Національний Сорочинський ярмарок, присвячений Дню Незалежності України, вперше запрацював сьогодні, 24 серпня, у Львові. Місцем проведення ювілейного, 25-го заходу, став комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський палац мистецтв Lviv Art Palace.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

У ярмарку беруть участь понад 100 учасників з усіх регіонів України. Тут можна придбати вироби українських компаній, народних майстрів, продукцію крафтових виробників, спробувати страви національної кухні.

Ярмаркувати розпочали з урочистого відкриття, на якому виступили музичні та театральні колективи.

“Ми тут, щоби ще раз довести нашому ворогу, а також показати усім українцям, що ми єдині й ми однакові. І де б хто не жив, чи на Одещині, чи в Кривому Розі, чи на Полтавщині, ми всі українці, – зазначила керівниця проєкту Світлана Свищева. – Захід проводимо з одною метою, щоби покоління, яке підростає, розуміло, що без історії та традицій немає країни й немає майбутнього”.

Під час заходу збирають кошти на потреби Збройних сил України. “Наша бригада вже протягом 16 місяців знаходиться в зоні бойових дій на різних напрямках. Безперервно, кожного дня, наші хлопці борються за кожен метр нашої землі, за кожен день незалежності, – сказав воїн 103-тя окрема бригада територіальної оборони Збройних Сил України , майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Дмитро Дем’янюк. – Сорочинський ярмарок не залишиться осторонь і буде допомагати збирати кошти на потреби наших воїнів. Закликаю вас усіх допомагати армії”.

Від імені Львівської обласної ради учасників заходу привітав голова комісії з питань соціального захисту, прав дітей, людини та учасників бойових дій обласної ради Микола Іщук.

Триватиме Сорочинський ярмарок до 27 серпня. Вхід вільний.

1 коментар

Leave a Reply