У Львові відкриють виставку фото загиблого військового

0
88
Максим Бурда

У Львові 2 червня відкриють персональну фотовиставку Максима Бурди «Небесний фотограф» – відомого волинського фотографа, військовослужбовця, який загинув під Бахмутом.

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

До повномасштабного вторгнення Максим був цивільним фотографом, а з 24 лютого став добровольцем. Під час військових навчань та перебування на фронті паралельно фотографував, створив свій телеграм-канал з роботами, які неодноразово публікували на своїх сторінках у соцмережах ЗСУ та використовували ЗМІ у публікаціях.

«Роботи представлені на виставці можна умовно поділити на дві категорії. Перша – стосується тих фото, які були зроблені впродовж 2022 року, коли Максим та його рота були на полігонах, на навчаннях. Друга категорія стосується вже 2023 року, коли його рота і він безпосередньо виконували завдання на Донецькому напрямку, зокрема біля Бахмута», – розповідає Марія, дівчина Максима, яка разом з його мамою та друзями організовують виставку.

Відкриття відбудеться 2 червня о 17:00 у Львівському палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17). Виставка робіт Максима діятиме до 2 липня. Це четверте місто, яке відвідають фотороботи, до цього виставка була у рідному місті Ковелі; Острозі, де навчався Максим; у Києві. Також паралельно готують фотовиставку у місті Шамблі (США).

Максим Бурда – відомий волинський фотограф, який з 24 лютого добровільно захищав Україну. Загинув під Бахмутом 26 січня, за чотири дні до свого 26-річчя. 14 березня 2023 року Президент України посмертно нагородив Максима орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Leave a Reply