У Львові відкривають новий тролейбусний маршрут: він з’єднає Хуторівку з площею Кропивницького

0
373
У Львові відкривають новий тролейбусний маршрут: він з’єднає Хуторівку з площею Кропивницького

У Львові з 10 серпня запрацює новий тролейбусний маршрут №38, зі сполученням пл. Кропивницького – вул. Хуторівка. Він стане 10-м у місті та з’єднає три райони – Сихівський, Франківський і Залізничний. Тролейбуси №38 курсуватимуть так: пл. Кропивницького – ТЦ «Скриня» – вул. Кульпарківська – вул. Володимира Великого – вул.Рубчака – вул. Стрийська – вул. Хуторівка» та у зворотному напрямі.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

Загалом, довжина маршруту складає 18,5 км. На лінії працюватимуть вісім машин у робочі дні та сім – у вихідні.  Інтервал руху складатиме 10-11 хв.

Як зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило, цей маршрут передбачений у міській транспортній мережі. «Раніше за таким сполученням курсував автобусний маршрут №38. І аби забезпечити якісне сполучення між Сиховом та районом пл.Кропивницького, відкриваємо новий тролейбусний маршрут. Задля цього додатково облаштовували контактну мережу та нові платформи на вул.Кульпарківській», – розповів Олег Забарило.

Посадовець додав, що у місті є необхідна кількість рухомого складу, щоб забезпечити роботу ще одного тролейбусного маршруту.

«Ми дуже горді, що навіть у такий складний для держави час тролейбусна мережа Львова розвивається. Збільшення кількості маршрутів свідчить про те, що екологічно чистий транспорт є затребуваний. Сьогодні не маємо права розслаблятися –  працюємо для перемоги! Тримаємо лінію!», – підсумувала речниця ЛКП «Львівелектротранс» Оля Бачинська.

Загалом, на сьогодні у Львові працює 9 тролейбусних маршрутів. Щодня у будні на лініях курсує 68 транспортних одиниць, а у святкові дні – 49 тролейбусів.

Залишити відповідь