У Львові відбудуться урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи і шостої річниці Майдану (ПРОГРАМА)

0
1213
У Львові відбудуться урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи і шостої річниці Майдану

У четвер, 21 листопада, у місті Львові відбудуться урочистості з нагоди Дня Гідності та Свободи і шостої річниці початку Революції Гідності. Про це інформує департамент з питань внутрішньої політики Львівської ОДА.

ПРОГРАМА

08.30 год – Покладання квітів та запалення лампадок на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища. Проведення чину екуменічної панахиди на полі почесних поховань № 67 Личаківського кладовища.

14.00 год – Церемоніал вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні: запалення лампадок керівництвом області та міста, громадськістю на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні у м. Львові (сквер на вул. Максима Кривоноса – Замкова).

15.00 год – Відзначення Дня Гідності та Свободи на площі біля пам’ятника Т. Шевченку (просп. Свободи).

15.30 год – «Мій Майдан: учора, сьогодні, завтра». Акція Меморіального музею Гідності у м. Львові на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін». Презентація проекту «Мій Майдан».

16.00 год – Презентація мистецької інсталяції викладача Львівської національної академії мистецтв, художника Ігоря Мікули «Понад усе» на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін».

16.30 год – Відкриття виставки-флешмобу «Принеси фото з Майдану» на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін».

17.30 год – Листопад-2013 у фото і відео просто неба на площі перед колишнім кінотеатром «Дзвін».

20.00 год – Мистецька акція «Музика Майдану» на Меморіалі пам’яті Героїв Небесної Сотні у м. Львові (сквер на вул. Максима Кривоноса – Замкова).

Залишити відповідь