У Львові відбудеться великий сольний концерт Саші Чемерова

Він підтримує українську культуру, виступає перед бійцями в деокупованих містах та гарячих напрямках, в лікарнях та бомбосховищах

1
157

У Львові відбудеться великий сольний концерт Саші Чемерова

Про це пише Кулемет з посиланням на організаторів.

Відомий рок-музикант, засновник таких популярних гуртів як Димна Суміш, The Gitas, успішний музичний продюсер, автор, виконавець Саша Чемеров 14 листопада дасть сольний концерт у Львові в FESTREPUBLIC.

Саша Чемеров співзасновник, музичний продюсер “Культурного десанту”, який займається культурно-психологічним забезпеченням військових. Він підтримує українську культуру, виступає перед бійцями в деокупованих містах та гарячих напрямках, в лікарнях та бомбосховищах. Творчістю та волонтерською діяльністю Саша Чемеров підіймає бойовий дух, як військових, так і цивільних.

Під час виступу, зі сцени лунатимуть давно відомі та рідні вам пісні. Серед яких «В країні ілюзій», «Мама», «Піхота», feat з гуртом Бумбокс «Любила»,  «Біжи тікай», що записана у дуеті з Христиною Соловій та інші. До того ж, ви почуєте нові треки, які вже встигли полюбитися українцям. Наприклад, feat з Мішою Правильним «Обійми».

14 листопада, Львові, FESTREPUBLIC. Чекаємо на кожного з вас.

1 коментар

Залишити відповідь