У Львові відбудеться унікальний концерт, присвячений Володимиру Івасюку

0
85
У Львові відбудеться унікальний концерт, присвячений Володимиру Івасюку

«Червона рута», «Водограй», «Пісня буде поміж нас», «Два перстені» – пісні Володимира Івасюка зараз знає кожен. До дня народження легендарного композитора, співака та поета, відомі українські музиканти підготували ексклюзивний проєкт «Івасюк. Відомий і невідомий».

Уродженець Буковини Володимир Івасюк у другій половині 1960-х став зачинателем нової вітчизняної естради, а його твори і до сьогодні є одними серед найпопулярніших українських пісень усіх часів. Хоч прожив він усього 30 років, але встиг написати 107 пісень і 53 інструментальні твори. А ще писав музичний супровід до спектаклів.

Концерт, присвячений композитору, відбудеться 16 березня о 19:00 у Львівській національній філармонії. На одній сцені виступлять кращі голоси  Львова – SHUMEI,  Зіновій Карач, Марія Стоколяс, Fiji Band, Jazz Combo та Симфонічний оркестр Музичної академії імені Лисенка.

«Запрошуємо на незабутній вечір улюблених пісень Володимира Івасюка, чимало з яких вже стали народними. І нехай пісня буде поміж нас», – запрошують на концерт організатори VINIL Concert agency.

Квитки на подію – за посиланням.

Leave a Reply