У Львові відбудеться тарифний Майдан-Львів

0
650
У Львові відбувається протест підприємців, фото 4studio

Завтра, 6 лютого 2021 року, о 11:00 біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку у Львові відбудеться “Тарифний Майдан-Львів” –  віче громадян України, членів територіальних громад Львова та області.

Про це повідомляють організатори, пише Кулемет.

“Просимо прийти всіх, кому не байдужий тарифний (газовий, електроенергетичний) геноцид українського народу. Львів’яни, керівники громадських оргвнізацій, покажіть свою активність і явку, повідомте і  приведіть друзів. Геть олігархів- кровопивців! Оргкомітет”, – йдеться у повідомленні.

У порядку реалізації своїх конституційних прав людини і громадянина, члена територіальної громади, відповідно до статей Конституції України, відповідно до Європейської Хартії місцевого самоврядування, ратифікованої 02.09.14 року Верховною Радою України, законів України “Про місцеве самоврядування”, громадянами України, членами територіальних громад міста Львова та області був підтриманий “Всеукраїнський протестний рух” проти необґрунтованого підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги.

В нашому місті було проведено вже декілька протестних акцій та передані вимоги до президента України, Верховної Ради України та Уряду.

Також ініціативна група закликає мешканців Львова реально  стати на захист своїх конституційних прав і свобод, а саме взяти участь в управлінні державними справами (стаття 38 Конституції України) та безпосередньо, самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України (стаття 140 Конституції України).  Керуючись статтею 39 Конституції України –  “Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування”, ініціативна група завчасно звернулася до голови Львівської обласної ради І. Гримак, до голови Львівської міської ради А. Садового з повідомленням про те, що 6 лютого 2021 року об 11 00 годині біля пам’ятника Т.Г.Шевченкові  у Львові буде проведене віче громадян України, членів територіальної громади міста Львова з розгляду, обговорення та вирішення питань щодо ситуації, яка склалася із-за необґрунтованого підвищення цін-тарифів на житлово-комунальні послуги.

Ініціативна група запросила керівництво Львівської обласної ради та Львівської міської ради, як посадових осіб представницьких органів місцевого самоврядування  –  Львівської обласної ради та Львівської міської ради, взяти безпосередню участь у зборах громадян України та запросити всіх депутатів Львівської обласної ради та Львівської міської ради, як обраних представників територіальної громади Львівщини, також бути присутніми на цих зборах.

“Просимо їх посприяти громадянам у реалізації їхніх конституційних прав у відповідності до статей Основного Закону України –  Конституції України. Просимо їх забезпечити громадянам України, членам територіальних громад міста Львова та області вільне проведення зазначеного віче.

Нагадуємо вам, що люди, громадяни України, члени територіальної громади використовують своє право громадянина відповідно до Конституції України. Не відсиджуйтесь вдома! “Під лежачий камінь вода не тече!” Разом нас багато! Приходьте з прапорами України, це загальноукраїнська загальнонаціональна акція-протест”, – йдеться у повідомленні.

Контактна особа від Ініціативної групи всеукраїнського протестного руху “Тарифний Майдан” – громадянин України Ферцович Володимир Дмитрович, телефон 068 500 21 79.

Leave a Reply