У Львові відбудеться AI&BigData Conference 2018

0
731

21 квітня у Львові вкотре пройде AI&BigData Conference 2018 — захоплююча, одноденна конференція, в рамках якої діятимуть 4 потоки інформації. Про це пише Варта-1

На 3-ох із 4-х потоків усі присутні зустрінуться зі суто технічним вмістом у галузях аналізу великих даних, інструментів обробки даних, зберігання, а також використанню штучного інтелекту і різнобарвного використання ML.

4-ий потік — Business наповнений реальними кейсами правильного застосування сучасних технології. Саме 4й Потік розрахований для тих, хто тримає руку на пульсі інновацій, і тут Eксперти галузі простою мовою розкажуть про впровадження інновацій для підвищення ефективності вашого бізнесу, на що варто поставити акценти і що зможе колосально скоротити ваші витрати. Елементи штучного інтелекту вже діють у багатьох сферах діяльності, замінюючи стандартні правила гри для бізнесменів.

“У рамках конференції планується зібрати 300 учасників та 28+ спікерів, відповідно ви обов’язково зустрінемось з упізнаваними професіоналами, талановитими мідлами, а також джунами-оптимістами, щоб обговорити останні новини розвитку Big Data & Data Science інструментів, новітні розробки у сфері AI, а також проговоримо про різнобарвне використання ML. В програмі ви знайдете практичні та технічні презентації справжніх практиків – знавців своєї справи, які працюють у провідних компаніях. Вони поділяться своїми рекомендаціями, інструментами, моделями, успіхами та невдачами. Для обміну досвіду в нас є запрошені спікери з-за кордону”, – розповідають організатори конференції.

Організатори переконані, участь у заході буде корисна всім, оскільки AI&BigData Conference — це масштабний мозговий штурм, на якому Ви:

— як учасник, зможете поставити важливі для вас запитання спеціалістам галузі та отримати кваліфіковану відповідь, надихнетесь ідеями нових проектів, заведете нові знайомства, чи потусите зі старими-добрими друзями.

— як спікер вдосконалите свої презентаційні скіли та отримаєте корисний зворотній зв’язок;

— як спонсор (партнер) проявите себе, як активний гравець ринку та здобудете корисний нетворкінг;

— як новачок відкриєте для себе світ штучного інтелекту та великих даних як напрямку розвитку та зрозумієте куди рухатись, щоби стати на стежку успіху.

—  як бізнесмен отримаєте реальні кейси для прокачки вашого бізнесу і реальні знайомства з кращими професіоналами галузі, які підкажуть вам на перший погляд неймовірні речі на який здатний кейс штучного інтелекту в розвитку вашого бізнесу.

“Це буде справжня зустріч професіоналів, і ми з нетерпінням чекаємо вас тут!”, йдеться у повідомленні.

Конференція відбудеться у суботу, 21 квітня, у приміщенні готелю «Дністер», що за адресою вулиця Матейка, 6.

Для участі у конференції обовязкова попередня реєстрація. Зареєструватись можна за активним посиланням: AI&BigData Conference 2018

 

Leave a Reply