У Львові триває Тиждень іспанського кіно

Іспанія анонсувала програму підтримки родин загиблих українських воїнів та готовність допомогти із відновленням у Київській, Одеській та Львівській областях

1
142

Відучора у Львові триває Тиждень іспанського кіно. На його відкриття завітав Надзвичайний та Повноважний посол Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу.

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Кулемет.

Разом із начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким, ми мали сьогодні добру нагоду особисто подякувати пану послу за його роботу та підтримку Іспанії, яку наша держава відчуває та високо цінує.

Іспанія підтримує 10 пунктів Формули миру, запропоновані нашим президентом, а глава її уряду Педро Санчес двічі відвідував Україну від моменту повномасштабного вторгнення росії. 

Вперше – у квітні 2022 року.

Мадрид передав нашим військовим сучасні системи ППО, десятки одиниць броньованої техніки, в тому числі, танки Leopard 2А4. На сьогодні Іспанія є четвертим контрибутором до Європейського фонду миру, який виділив на оборону України 3,6 млрд євро (з них 315 мільйонів внесла Іспанія).

Крім того, Мадрид активно залучений до розслідування воєнних злочинів, скоєних російськими окупантами в Україні, та підтримує всі зобов’язання ЄС перед Міжнародним кримінальним судом.

Також Іспанія анонсувала програму підтримки родин загиблих українських воїнів та готовність допомогти із відновленням у Київській, Одеській та Львівській областях. 

Для нашого регіону йдеться насамперед про допомогу з лікуванням та реабілітацією всіх, хто постраждав від війни, програми відпочинку для дітей героїв, гуманітарну підтримку та співпрацю між регіонами обох країн. Ці теми ми обговорили під час спільної зустрічі з шанованими гостями. 

А Тиждень іспанського кіно у палаці Гната Хоткевича триває до 18 листопада, вхід вільний.

1 коментар

Залишити відповідь