У Львові судитимуть молодого хакера

0
144
У Львові судитимуть молодого хакера

Прокурори Галицької окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Херсонщини за фактом несанкціонованого збуту інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах) (ч. 1 ст. 361-2 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на відділ інформаційної політики Львівської обласної прокуратури.

У Львові судитимуть молодого хакера
У Львові судитимуть молодого хакера

Розслідуванням встановлено, що обвинувачений, з часу військової агресії країни-окупанта перебравшись до Львова встановив на власний персональний комп’ютер програмне забезпечення, призначене для несанкціонованого отримання доступу до облікових записів інтернет ресурсів шляхом підбору та перебору комбінацій паролів.

У подальшому, хлопець систематично отримував доступ до логіну та паролю користувачів інтернет-ресурсів, тим самим отримуючи доступ до персональних даних громадян.

Цю конфіденційну інформацію він продавав через анонімну платформу «Даркнет», використовуючи криптовалюту.

За результатами проведення санкціонованих обшуків виявлено та вилучено жорсткі магнітні диски з персональними даними громадян, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, сім-карти та флеш-накопичувачі з доказами незаконної діяльності.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими слідчого відділу ЛРУП №1 ГУ НП у Львівській області за матеріалами УСБУ у Львівській області.

Leave a Reply