У Львові стартувала видача пільгових е-квитків

0
536
Видавати пільгові “ЛеоКарти” будуть у 17 пунктах

8 грудня у Львові почали видавати транспортні картки “ЛеоКарт” пільговим категоріям населення.

Про це пише Кулемет з посиланням на Львівавтодор.

Видача стартувала у Центрі надання послуг учасникам бойових дій, що на вулиці Пекарській. Сьогодні “ЛеоКарти” має отримати понад сотня учасників бойових дій та осіб з інвалідністю військової служби.

Загалом у Львівській міській територіальній громаді є близько 200-250 тисяч пільговиків різних категорій. На отримання пільгових е-карток документи подали приблизно 87 тисяч мешканців.

“Власне сьогодні розпочався новий етап в роботі електронного квитка – ми почали масову видачу пільгових карток. Наразі надруковано близько 20 тисяч пільгових транспортних карток “ЛеоКарт” і вони чекають своїх користувачів. Мешканці отримають сповіщення, що картки готові і їх можна отримати, у спосіб, який вказали при заповненні заяви – через телефонний дзвінок, SMS чи повідомлення на е-пошту. 87 тисяч пільговиків, що ці заяви вже написали, найближчим часом отримають свої картки”, – розповів директор ЛКП “Львівавтодор” Микола Власюк.

Варто наголосити, що наразі у Львові подати документи на отримання пільгового е-квитка можна у 26 локаціях. Із ними, а також з необхідним переліком документів можна ознайомитися за посиланням.

Як пояснив Микола Власюк, при можливості приймати до трьох тисяч таких заяв, протягом дня надходить тисяча заяв від пільгових категорій населення.

Видавати пільгові “ЛеоКарти” будуть у 17 пунктах.

Варто наголосити, що отримати їх безпосередньо у день подачі заяви можна у двох локаціях – у Центрі надання послуг учасникам бойових дій (вулиця Пекарська, 41) та у Центрі обслуговування пасажирів (вулиця Горбачевського, 10).

За словами начальника відділу операційної роботи ЛКП “Львівавтодор” Станіслава Андрашка, персоналізовані транспортні картки “ЛеоКарт” у центрі на Пекарській у перший день отримає близько 110 учасників бойових дій, з яких 25 – безпосередньо нині при подачі документів.

Leave a Reply