У Львові розшукують агресивних фанатів гучної музики Грігорія Лєпса (ФОТО, ВІДЕО)

0
240

У неділю, 7 травня, о 18:30 біля пам’ятника Адаму Міцкевичу на паркінг заїхав чорний «Рейндж Ровер» АЕ 2636 ТХ, з якого голосно звучала пісня грігорія лєпса.

Про це повідомив Роман Гурський у ФБ, пише Кулемет.

Роман Гурський вирішив зробити зауваження, тому ввімкнув камеру на телефоні і підійшов до пасажирського сидіння.

«Пасажир скрутив те позорисько, яке звучало, і намагався прислухатись до того, що я говорю. Це важливо, бо власник авто може »зіскакувати« і казати, що він не знає цього хлопця. Погодьтесь, коли ви когось підвозите, та людина не лізе до програвача. так от, коли він розчув моє питання »Чи нормально вам слухати моск*льську музику?«, то відразу ввімкнув »бика«. Спробував вибити мені з рук телефон, збив з мене кашкет, а потім намагався вдарити в обличчя. Я ухилився, тому він просто мене »черкнув«. Це все виключно російською мовою, під матюки і погрози, звісно.» – написав Гурський.

Опісля з авто вийшов водій, який не був агресивний, але пасажир продовжив діалог на підвищених тонах.

«Я був з гітарою, тому на моє питання про музику агресора він спитав »А єслі би твая музика била в зонє палітічіскіх канфліктав?«. Тобто, для цього чоловіка призовного віку війна – це »політичний конфлікт«.» – додав Гурський.

Роман Гурський підійшов до патрульної поліції, яка стояла неподалік та повернувся з поліцейським.

В цей час вказані особи перепаркувати авто на сусіднє місце і пішки втекли вулицями Львова.

Роман сьогодні написав заяву у поліції.

«Проте, як мені пояснили, це лише дрібне хуліганство і максимум – це адміністративна відповідальність. Тому прошу мені допомогти у пошуку цих »добродіїв«. Не до кінця збагнув, що саме він називає »конфліктом« і дуже б хотів особисто уточнити деякі деталі. Може у наших ветеранів ще будуть якісь питання, я охоче передам. Коротше, прагну познайомитись ближче. Крім того, зі мною була моя дівчина Ніна Сукач, а за спиною – гітара. Тож було дещо незручно.» – закликав Роман.

Залишити відповідь