У Львові реконструюють широко відому у вузьких колах міську лазню

0
100

Під час засідання постійної комісії комунального майна, ресурсів та історичного середовища депутати підтримали проєкт ухвали “Про право оперативного управління”. Йдеться про передачу в оперативне управління відомого львів’янам приміщення міської лазні, що розташоване на вул. Героїв УПА, 35.

Про це розповідає депутатка фракції “Європейська Солідарність” Ірина Бжезінська, пише Кулемет.

“Міська лазня “Бадьорість” на вулиці Героїв УПА працює вже понад 40 років. Це одна з найпопулярніших лазень Львова, в якій парилося не одне покоління містян. Сюди ходять роками. Проте, вже впродовж двох місяців об’єктом управляє комунальне некомерційне підприємство “Львівське територіальне медичне об’єднання “Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги”.

Головне завдання на сьогодні – зберегти у лазні унікальний комплекс водних та теплових процедур. Перелік послуг планується розширити, зокрема, додати фізіотерапевтичні процедури, лікувальну фізкультуру, групові заняття. Розглядають також варіанти створення сольової кімнати та встановлення душу Шарко. Вже цьогоріч планують обстежити стан будівлі, а на основі отриманої інформації план розвитку буде деталізовано”, – Ірина Бжезінська.

Додамо, з ініціативи Ірини Бжезінської комісія надала протокольне доручення управлінню охорони історичного середовища підготувати перелік об’єктів, по яких готова проектно-кошторисна документація, з інформацією щодо стану робіт цих об’єктів.

Leave a Reply