У Львові разом із військовими варили борщ (ФОТО)

1
406
Фото прес-служби Назарія Брезіцького

Сьогодні, 28 червня, на День Конституції України, відбулася презентація Школи воїн самооборони, засновником якої є Назарій Брезіцький, а також книг бойового медика Олега Кристиняка.

Про це пише Кулемет.

Олег Кристиняк працює інструктором з тактичної медицини та домедичної допомоги Школи Воїн Самооборони.

Захід приурочений для військових, які знаходяться на реабілітації та лікуванні у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Ю.Липи у м. Винники.

Громадський активіст та політик Назарій Брезіцький також відвідав військових та подарував їм книги.

“Сьогодні з військовими варили борщ, проводили арттерапію та презентували книжки”, – розповів засновник «Школи Воїн Самооборони» Назарій Брезіцький.

«Головне – це жити по закону. Конституція – головний закон країни. Наша армія – зберігає межі, зберігає країну, зберігає все те, що написано в Конституції. За це ми їх любимо, поважаємо і готові віддати все задля того, щоби Україна була такою, як написано в Конституції.

Отож, наші права, наше майбутнє, наше минуле і наше сьогоднішнє прийшов руйнувати ворог.

Завдання кожного, як сьогодні, відстоювати нашу Конституцію. Дякую вам, що ви об’єдналися, дякую нам і разом перемагаємо ворога. Ще не всю дорогу пройшли, але все показує на те, що пройдемо! З Днем Конституції !», – наголосив Назарій Брезіцький.

На фото:
Зоряна Іванків- керівник Школи Воїн Самооборони, Назарій Брезіцький – засновник Школи, громадський діяч, Олег Кристиняк – автор книг про бійців, бойовий медик, інструктор Школи, Аліна Миколишин – проектний менеджер та ІТ-спеціаліст Школи.

1 коментар

Залишити відповідь