У Львові проїзд вулицею Короткою обіцяють відкрити завтра ввечері

0
814

Як повідомили у ЛМКП «Львівводоканал», у зв’язку з аварійною ситуацією на каналізаційному випуску з будинку на вул. Короткій, ремонтні роботи на цій вулиці будуть продовжені, і вона буде перекрита для руху транспорту до кінця завтрашнього дня.

Про це пише Кулемет.

«Сьогодні на вул. Коротка, 5 стався аварійний порив на водопроводі. З 11.00 год розпочалися ремонтні роботи з ліквідації витоку. На час робіт ми призупинили водопостачання до вул. Братів Міхновських, вул. Коротка, вул. Стародубська, вул. Шараневича. Також на час робіт вул. Коротку перекрили для руху транспорту, відтак громадський і приватний транспорт оминає місце робіт по вул. Городоцькій.

Ліквідацію витоку води на вул. Короткій, 5 ми завершили і вже відновили водопостачання мешканцям прилеглих будинків. Однак, під час ремонтних робіт виявили зруйнований каналізаційний випуск з будинку. На замовлення Залізничної районної адміністрації ЛМКП «Львівводоканал» виконуватиме роботи з заміни каналізаційного випуску та влаштуванню нового каналізаційного колодязя у місці підключення випуску до вуличного каналізаційного колектора. Вказані роботи плануємо завершити завтра до кінця дня. На водопостачання мешканців це не вплине, однак рух вулицею Короткою буде перекрито до 17.00 год до 6 січня», – повідомили у ЛМКП «Львівводоканал».

ЛМКП «Львівводоканал» сподівається на розуміння мешканців і просить вибачити за тимчасові незручності.

Залишити відповідь