У Львові проведуть вечір пам’яті Романа Віктюка «Браво, Віктюк!»

0
573
У Львові проведуть вечір пам’яті Романа Віктюка «Браво, Віктюк!»

Перший театр організовує вечір пам’яті відомого режисера – львів’янина Романа Віктюка. 17 листопада – роковини смерті Романа Віктюка, а завтра, 17 грудня, – 1 рік і 1 місяць від дня його смерті.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Для Романа Віктюка Перший театр – це початок і кінець. Тут він починав свою кар’єру як актора та режисера, тут він завершив свій життєвий шлях… Львів став точкою відправлення та повернення для легенди світового театру. Але завжди, за будь-яких обставин і в будь-якому місці, Віктюк говорив про те, що він українець і львів’янин», – зазначають у театрі.

Так, 17 грудня о 11.00 в Церкві святого Андрія (пл. Соборна, 3-А) відбудеться поминальна літургія. Опісля літургії – автобусний трансфер (кількість місць обмежена) на Личаківське кладовище, де пройде молитовний чин біля гробівця родини Віктюків.

О 17.00 у фойє другого поверху Першого театру (вул. Гнатюка, 11) буде представлена виставка «Браво, Віктюк!» (модератор – Катерина Віктюк). Відтворення робочого місця, знамениті піджаки, численні фото з постановок різних періодів, оригінали архівних фото, «стіл запахів» та загальна атмосфера дозволять ще ближче познайомитись з Романом Віктюком та відчути його «повсякденність». Виставка – це спроба перенестись у світ творчості Віктюка, де тонка межа між болем від втрати та очікуванням виходу Маестро на поклони стерта зануренням у його театральний простір.

О 18.00 на сцені Першого театру відбудеться вечір спогадів (модератор – театральний режисер Євген Лавренчук). В камерній атмосфері друзі та колеги згадуватимуть історії знайомства та роботи з театральним режисером, а вирізки з відео-інтерв’ю різних періодів та фрагменти постановок нагадають всім про те, якою непередбачуваною та цікавою людиною був Роман Григорович.

Вхід на відкриття виставки вільний. Вхід на вечір спогадів – вільний, за попередньою реєстрацією. Реєстрація – за посиланням https://forms.gle/RgqvVnF6oSz4jNmV7

Вхід на події в театрі можливий лише за наявності зеленого Covid-сертифікату вакцинації, негативного ПЛР-тесту або сертифікату про одужання.

Контакти для акредитації:

Катерина Віктюк – керівник літературно-драматичної частини Першого театру

063 186 22 42

zavlit.pershyy@gmail.com

Івона Лобан – помічник художнього керівника Першого театру з PR

067 676 10 70

ivona.loban@gmail.com

 

Залишити відповідь