У Львові проведуть комплексне обстеження пасажиропотоку

0
1461

Ініціатива ГО «Розвиток Громади» щодо проведення комплексного обстеження пасажиропотоків у м. Львові знайшла підтримку у Львівського міського голови Андрія Садового 

Сьогодні, 6 грудня 2017 року, під час засідання Виконавчого комітету Львівської міської ради Андрій Садовий виступив із пропозицією підтримати ініціативу про обстеження пасажиропотоків у громадському транспорті м. Львова.

«Ситуація із громадським транспортом є критичною. Перевізники випускають на маршрути максимум 60% транспорту. Ми повинні зробити стратегію розвитку громадського транспорту м. Львова, та закласти кошти на закупівлю нових одиниць електротранспорту» – зазначив міський голова.

Як неодноразово говорили представники ГО «Розвиток Громади», робота пасажирського транспорту і висока якість обслуговування пасажирів можуть бути забезпечені при наявності достовірних та обґрунтованих даних про величину та потужність пасажиропотоку, його розподілення за довжиною маршруту і у часі.

Наявність достовірних даних про пасажиропотік дозволить також, раціонально організовувати роботу маршрутного транспортного засобу на лінії, координуючи її з графіком руху інших видів транспорту, проводити повну або часткову зміну маршрутної сітки, розробляти нові маршрути руху, вибирати тип рухомого складу і визначати необхідну його пасажиромісткість.

Крім того, перевізники зможуть заощадити на зручному для пасажирів і економічно обґрунтованому графіку руху. Такі дослідження вже зроблені в багатьох містах України. Зокрема, у Києві, Запоріжжі, Сумах, Хмельницькому, Луцьку, Полтаві, Житомирі, Сєвєродонецьку, Ніжині тощо.

Нагадаємо, на початку жовтня ГО «Розвиток Громади» підготувало проект ухвали Львівської міської ради щодо проведення у м. Львові комплексного обстеження пасажиропотоків. Відповідне звернення та Проект ухвали скеровано до Львівського міського голови А. Садового керівників усіх депутатських фракцій Львівської міської ради.

14 листопада з ініціативи ГО «Розвиток Громади» відбулася прес-конференція на тему «Навіщо Львову кваліфіковане обстеження пасажиропотоків». Участь у заході взяли спеціалісти з транспортного моделювання, представники депутатського корпусу та транспортних підприємств міста.

Залишити відповідь