У Львові пропонують запровадити автономне вуличне освітлення на сонячних батереях

0
141
У Львові пропонують запровадити автономне вуличне освітлення на сонячних батереях

Під час пленарного засідання Львівської міської ради, голова фракції “Європейська Солідарність” Петро Адамик звернувся до міського голови Львова з пропозицією облаштувати у місті автономне вуличне освітлення, яке саме виробляє електрику з сонячних променів.

Про це пише Кулемет.

“Таке автономне освітлення варто встановити на перехрестях, окремих ділянках інтенсивного руху та зонах підвищеної небезпеки наїздів на пішоходів. Це освітлення не залежить від аварій в електромережі, які можуть бути спричинені ракетними обстрілами”, – розповів Петро Адамик.

На думку депутата, перехід на альтернативне освітлення, з огляду на високу вартість проєкту, має бути поетапним.

“Нам потрібно напрацювати комплексну стратегію, провести необхідні обрахунки та визначити зони першої необхідності, другої та третьої черги встановлення автономного вуличного освітлення у Львові. Енергетична незалежність дозволить зробити безпечними дороги у Львові, зекономить витрати міста на оплату електричної енергії та покращить стан довкілля загалом. Якісне освітлення наших вулиць і доріг є запорукою безпеки та допоможе запобігти дорожньо-транспортним пригодам”, – додав Адамик.

Залишити відповідь