У Львові пропонують закінчити ті об’єкти, які були розпочаті ще минулого року

0
187
У Львові пропонують закінчити ті об’єкти, які були розпочаті ще минулого року

У Львові пропонують закінчити ті об’єкти, які були розпочаті ще минулого року

Про це пише Кулемет.

Відбулося чергове засідання комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та спадщини. Депутати підтримали пропозицію звільнення у 2023 році від сплати податку на нерухоме майно та плати за землю суб’єктів підприємницької діяльності, власність яких постраждала внаслідок військової агресії російської федерації проти України, – розповідає заступник голови комісії, депутат фракції “Європейська Солідарність” Володимир Марусяк.

“Закликаю підприємців, власність яких постраждала внаслідок повномасштабного вторгнення, звертатися з відповідним запитом до Львівської міської ради. Крім того, ми сьогодні розглянули ще одне важливе питання – розподіл коштів бюджету розвитку Львівської міської територіальної громади на 2023 рік. Через війну, маємо й справді дуже мало коштів, то важливо все ж таки закінчити ті об’єкти, які були розпочаті ще минулого року. Це стосується і ремонтів вулиць, закладів освіти та медицини, а також передбачити кошти для громад, які були приєднаними до Львова, аби люди не почувалися покинутими”, – зазначив Марусяк.

Додамо, під час засідання комісії депутати також розглянули питання і внесли відповідні правки щодо пропозиції створення наглядових рад в комунальних підприємствах «Львіводоканал» та «Львівсвітло» як пілотних проєктів. За пропозицією комісії пропонується збільшити кількість підприємств, де функціонуватимуть наглядові ради.

Залишити відповідь