У Львові понад тисячу комунальників відгортають сніг

0
139
У Львові понад тисячу комунальників відгортають сніг
У Львові понад тисячу комунальників відгортають сніг

Комунальні служби прибирають місто від снігу. Прибирали зупинки, тротуари, посипали від ожеледиці мости і підйоми. Вночі снігоприбиральна техніка працюватиме в посиленому режимі, позаяк прогнозують «мінусову» температуру та сніг.

Про це повідомляє Львівська міська рада, пише “Кулемет”.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, зранку до роботи було задіяно 1146 двірників і 32 одиниці техніки.

«Наша комунальна техніка ще працює в цілодобовому режимі. Тому вночі, коли почав падати сніг, на дороги виїхали піскорозкидувачі, тракторці, працювали навантажувачі та інша техніка. Посипали дороги, мости і підйоми. Дороги посипаємо сіллю, лише мости і підйоми – піскосумішшю, адже досі ми активно очищали місто від накопиченого пилу після зими.

Натомість зранку, о 05.30 год, над прибиранням працювали 1146 двірників. Вони прибирають зупинки, тротуари, прибордюрну частину.

Також зараз працюють 32 одиниці техніки. Працюють маленькі тракторці, піскорозкидувачі тощо. Техніка, в основному, працює у всіх районах міста окрім Галицького, позаяк у Галицькому районі тепліше, і сніг сам топиться, замерзання не було.

Станом на зараз на «гарячій лінії» міста немає жодних звернень щодо ситуації через снігові опади. Транспорт зранку виїхав і працює.

Оскільки на цю ніч прогнозують мінус 3 градуси, то вночі знову буде працювати техніка», – розповіла Ірина Маруняк.

 

Leave a Reply