У Львові планують відкрити центри вакцинації у ТРЦ та центрі Довженка (ВІДЕО)

0
520

У Львові хочуть відкрити ще два центри вакцинації. Один у торгово-розважальному центрі на вулиці Під Дубом, інший – у центрі Довженка, що на Сихові.

Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради, пише Кулемет з посиланням на Суспільне.

Мерія запропонує МОЗ ці дві локації для відкриття центрів вакцинації. Якщо міністерство погодить – центри розпочнуть свою роботу вже цими вихідними.

“Динаміка нам дозволяє відкривати ще додаткові центри вакцинації. Відтак ми вже готуємо дві додаткові локації. Попередньо йдеться про ТРЦ Forum Lviv та Центр Довженка, зараз узгоджуємо всі деталі і фіналізуємо рішення. Завтра будемо з МОЗ погоджувати всі детальні інструкції та приступати до роботи”, – повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

За його словами, ТРЦ вже тестували для можливого відкриття там пункту вакцинації. На третьому поверсі центру можна зробити вхід та вихід із різних сторін, як вимагає протокол.

“Ми маємо 36 бригад, які будуть розосереджені між стаціонарними пунктами та тимчасовими центрами вакцинації. Переважно працюватимуть по три бригади на локації в дві зміни”, – каже Андрій Москаленко.

Наразі щовихідних львів’ян вакцинують на стадіоні “Арена Львів”.

Залишити відповідь