У Львові пільгові транспортні картки не можна отримати просто так

0
1334

Як наголошують у ЛКП «Львіватодор», усі мешканці, котрі раніше подали документи та ще очікують на свої пільгові картки, зможуть отримати їх до кінця січня. На сьогодні є можливість видавати їм до 5 тис. карток щодня. А з лютого картки планують видавати в форматі «прийшов-подав-отримав», тобто на місці впродовж 10-15 хв.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Також мешканцям наголошують: забирати картки слід виключно після отримання відповідного повідомлення, та приходити у певний пункт видачі та у вказаний день і час.

«Маємо випадки, коли люди проходять не в той день, коли їм призначено, і відповідно утворюються черги. До прикладу, 5 січня за своїми картками прийшло тільки 35% від тих, кому були розіслані відповідні смс-повідомлення, 6 січня –50 %, а вчора та сьогодні прийшли ті, кому призначено, а також ті, хто не прийшов 5 та 6 січня. Ми видаємо картки усім, хто прийшов, працюємо «до останнього клієнта», бо розуміємо, що це старші люди, люди, які мають проблеми зі здоров’ям.

Але все ж просимо надалі приходити у чітко визначений час і у вказані пункти видачі. Адже картки друкуємо, сортуємо і розвозимо по цих 17 пунктах», – зазначив керівник ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.

Також він наголосив, що на сьогодні найефективніший спосіб інформування щодо видачі транспортної картки– смс-повідомлення.

«Якщо вам прийшла смс-ка прийти на певну годину в конкретний центр – просто зробіть це», – акцентував Микола Власюк.

Нагадаємо, 13 січня у Львові стартує перший етап впровадження е-квитка. Відтак, в тестовому режимі розпочинає працювати автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті. На цьому етапі тестуватимуть обладнання та систему загалом, допомагатимуть пільговим категоріям населення адаптуватися до користування персоніфікованими картками «ЛеоКарт», аби в кінцевому результаті кожен міг самостійно валідуватися і почувати себе комфортно у громадському транспорті. Разом з тим, до кінця лютого можна буде здійснювати пільгові поїздки на основі звичайних посвідчень. Для пасажирів продовжує діяти готівкова форма оплати за проїзд. Вартість незмінна – 10 грн.

ПУНКТИ ВИДАЧІ ПІЛЬГОВИХ ТРАНСПОРТНИХ КАРТОК

після попередньої подачі документів

м. Львів, ЦНАП на вул. К. Левицького , 67

м. Винники, ЦНАП на вул. Галицька, 12

смт. Рудне, ЦНАП на вул. Грушевського, 55

смт. Брюховичі, ЦНАП на вул. В. Івасюка, 2-А

м. Львів, Франківська РА на вул. Генерала Чупринки, 85 (каб. 111)

м. Дубляни, ЦНАП на вул. Шевченка, 4

с. Рясне-Руське, ЦНАП на пл. Незалежності, 1

м. Львів, ЦНАП на пр. Червоної Калини, 72 А

м. Львів, Шевченківська РА (ЛКП «Рясне») на вул. Шевченка, 350а

м. Львів, Галицька РА (ЛКП «Княже місто») на вул. Тиха, 5

м. Львів, Залізнична РА на вул. Виговського, 34 (каб. 9)

м. Львів, Центр обслуговування пасажирів на вул. Горбачевського, 10

м. Львів, Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій на вул. Пекарська,41

м. Львів, ЛКП «Сигнівка»на вул. Дозвільна, 1

м. Львів, ЛКП «За замком» на вул. Польова, 29а

м. Львів, Управляюча компанія «Господар» на вул. Пасічна, 49-Б

м. Львів, ЛКП «Житловик С» на пр. Червоної Калини, 38

Leave a Reply