У Львові одружився військовослужбовець (ФОТО)

Розписав молодят командир Сергій Науменко, який  очолює Управління авіації та поліції на воді Національної поліції України

1
46

26-літній військовослужбовець Петро вирішив одружитися зі своєю коханою Аліною. Наречений хотів, аби їх розписав його командир, а за свідка взяв побратима Вадима, який зараз проходить лікування та реабілітацію в центрі НЕЗЛАМНІ.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Церемонія відбулася у неділю, 10 вересня, на подвір’ї перед лікарнею Першого медобєднання.

“Побратим приʼїхав і сказав: сьогодні одружуємося, ти – свідок. Під час розписки навіть забув про болі, весь час був в захоплені.  Був дуже радий, що побратим наважився на освідчення і одруження”, — зізнався Вадим Плиска.

Хлопці знаються між собою понад три роки,  службу починали в спецпідрозділі КОРД поліції. Тоді разом пішли в спеціальний авіаційний загін. Вадим уже три місяці перебуває на лікуванні в Центрі Незламні. Поранення отримав під час бойового завдання – групу накрили касетним градом. Від нього й отримав уламкові ураження. Мінно-вибухова травма хребта й пошкоджені нервові закінчення.

Розписав молодят командир Сергій Науменко, який  очолює Управління авіації та поліції на воді Національної поліції України.

1 коментар

Leave a Reply