У Львові очікують туману та ожеледиці

0
490

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попередив, що у Львові 10 грудня вночі та вранці очікується туман, видимістю 200 — 500 м. На окремих ділянках доріг ожеледиця.

Мерія закликає усіх водіїв обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, вмикати фари, пішоходів — носити взуття з неслизькими підошвами та переходити дорогу лише у спеціально відведених для цього місцях.

Під час керування автомобілем у тумані, рекомендовано: — істотно знизити швидкість руху та вибирати швидкісний режим, який забезпечував би своєчасне гальмування; — при наявності протитуманних фар; — вмикати їх спільно з ближнім світлом; — тримати безпечну дистанцію з автомобілями; — під час зупинки увімкнути аварійну світлову сигналізацію; — уникати різких маневрів на дорозі, стежити за сигналами автомашин, що рухаються попереду.

Про усі надзвичайні випадки, які можуть виникнути через негоду, мешканців просять інформувати «Гарячу лінію міста» за тел. 15−80 для оперативного реагування відповідних служб.

Leave a Reply