У Львові обиратимуть директора Палацу мистецтв

0
1138

29 листопада 2018 року відбудеться засідання конкурсної комісії щодо обрання генерального директора комунального закладу ЛОР КМЦ Львівський палац мистецтв.

Про це у Фейсбуці повідомив журналіст Володимир Місяйло.

“З цього приводу, хочу повідомити, а також, публічно оприлюднити скан-копію відкритого листа, якого численні громадські організації, творчі об’єднання та спілки, авторитетні діячі культури та мистецтва Львівщини підписали, а, я, як координатор Альянсу творчої молоді, офіційно скерував голові Львівської обласної ради Олександр Ганущин. Своїм зверненням відкрито висловлюємо свою підтримку на користь кандидата на посаду генерального директора комунального закладу культури Львівської обласної ради Культурно-Мистецького Центру «Львівський палац мистецтв» Юрія Візняка”, – йдеться у повідомленні.

За час роботи на посаді виконувача обов’язків генерального директора КМЦ «Львівський палац мистецтв», Юрій Ярославович, зарекомендував себе як мудрий керівник, кризовий менеджер, сучасна та креативна особистість.

За час перебування на цій посаді в палаці встановлено систему опалення, кондиціонування та клімат-контролю, відкрився сучасний конференц-зал (арт-вітальня), створений відкритий арт-простір для молодих митців (Lviv art space), проведено ремонт внутрішнього дворику, організовані масштабні виставки, концерти, мистецькі проекти, події тощо.

“За ініціативи Юрія Ярославовича на базі Львівського Палацу Мистецтв було відроджено Клуб творчої інтелігенції та створено Альянс творчої молоді. Підписано меморандум про співпрацю з понад 60-тьма громадськими організаціями, творчими спілками, благодійними фондами, міжнародними дипломатичними представництвами та місіями”, – йдеться у повідомленні.

Leave a Reply