У Львові обвалився будівельний майданчик (ФОТО)

0
206
У Львові обвалився будівельний майданчик

Маємо прикрий інцидент на будівельному майданчику у Львові. На будові на вулиці Волоській обвалилася опалубка для перекриття поверху. Тут зводили комерційно-офісну споруду. Бачив на власні очі – сумне видовище. За інформацією, яку наразі маємо, є постраждалі, але на щастя, без фатальних наслідків.

Про це повідомив заступник мера Львова Любомир Зубач, пише Кулемет.

“Що саме сталося і яка причина, що призвела до такого сумного результату – невідомо. І найгірше – наша міська інспекція ДАБК за чинними постановами Кабміну навіть не має повноважень, щоб зайти на цю забудову і все з’ясувати.

Нонсенс, але це реальність!

Не люблю цієї фрази, але скажу: «А я попереджав, що так буде!» Бо відсутність контролю у сферах, які стосуються безпеки людей (а до таких, безумовно, належить будівництво) призводить врешті-решт до поганих наслідків. Нагадаю, зараз в країні запроваджено мораторій на перевірки на будовах.

Мовляв, не можна тиснути на забудовників, а треба їм вірити на слово, що все спроектовано та побудовано згідно з будівельними нормами. Ну от – будь ласка.

Боюся навіть думати, що буде, якщо президент підпише закон 5655. Дозволи через інтернет, приватний контроль і здача в експлуатацію знову ж таки в автоматичному режимі. Сумна перспектива, якщо чесно. Тому, сподіваюся, здоровий глузд переможе, адже ніби саме життя дає підказки щодо питань, на які у декого з «олімпу» не було поки що відповідей”, – повідомив Зубач.

У Львові обвалився будівельний майданчик
У Львові обвалився будівельний майданчик
У Львові обвалився будівельний майданчик

Залишити відповідь