У Львові обіцяють провести службову перевірку через конфлікт у трамваї

0
476
Трамвай із Берліну виїхав на вулиці Львова

За фактом ситуації, яка трапилася під час перевірки проїзних документів у трамваї, призначено службову перевірку

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

Нещодавно у мережі з’явилося відео про ситуацію із контролерами та пасажирами. Інцидент трапився 6 вересня у трамвайному маршруті №6.

Як повідомив начальник відділу контролю ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Кілко, у контролера, який здійснював перевірку проїзних документів, взято пояснення.

За його словами, він виявив пасажирку без квитка та попросив оплати штраф, відповідно до правил користування міським електричним транспортом. Проте інші пасажири почали за неї заступатися, спровокувавши конфліктну ситуацію.

«Станом на сьогодні в ЛКП «Львівелектротранс» за фактом ситуації у трамваї призначена службова перевірка. Також підприємство звернулося з цього приводу у Львівське районне управління поліції, яке проведе перевірку та надасть правову оцінку цій ситуації.

Закликаємо мешканців завчасно купувати проїзні документи, компостувати у доступний спосіб та дотримуватися встановлених правил», – зазначив Володимир Кілко.

Нагадуємо, щодо видів оплати проїзду можна ознайомитися на офіційному сайті підприємства у рубриці «Квитки». А для звернень та пропозицій працює щоденна безкоштовна «гаряча» лінія ЛКП «Львівелектротранс» за номером 0-800-300-055 та e-mail: hotline@let.org.ua .

 

Залишити відповідь